Як видати власну книгу?

  1. Якщо ви вже з'ясували для себе, що вмієте, можете і хочете писати, маєте кілька десятків віршів на рахунку, оповідань, есе, романів чи дитячих казок, перш за все вам потрібно впорядкувати свої тексти і підготувати їх до видання: відредагувати, відшліфувати та виправити помилки. (Можете зробити самі, або скористатися нашою допомогою).
  2. Придумати вдалу назву, створити обкладинку, вирішити, яким має бути формат вашої книги. (Можете зробити самі, або скористатися нашою допомогою).
  3. Написати анотацію, передмову. (Можете зробити самі, або скористатися нашою допомогою).
  4. Зверстати книгу. (Можете зробити самі, або скористатися нашою допомогою).
  5. Вибрати видавництво. Увага! Перш, ніж звертатися до видавництва, переконайтесь, що ви можете надати інформацію про основні характеристики вашої книги, а саме: формат, колір паперу, кількість сторінок, тип обкладинки (тверда або м’яка), тип та колір паперу, а також його густина, кількість примірників. (Можете зробити самі, або скористатися нашою допомогою).
  6. З'ясувати скільки потрібно книг і підрахувати вартість. Однозначно одразу відповісти на питання "скільки це коштуватиме" не можна. Тому що є багато параметрів від яких залежить кінцева ціна: кількість екземплярів, обкладинка (кольорова чи чорнобіла), скільки сторінок і який друк (кольоровий чи чорно-білий), розмір (формат), з номером ISBN чи ні, самвидав у друкарні чи з послугами видавництва для розповсюдження, чи є верстка матеріалів та дизайн чи ще треба робити. Перераховані в списку речі треба обдумати, підготувати та зробити вибір, а вже потім з усім йти з питанням про вартість конкретного набору параметрів.
  7. Вибрати спосіб розповсюдження, необхідність презентацій та реклами. (Можете зробити самі, або скористатися нашою допомогою).

Якщо у вас виникнуть будь-які питання, пишіть нам на пошту або в соціальних мережах.

ВАЖЛИВО!

Якщо у вас наразі немає коштів на те, аби видати власну книгу, для початку:

  • ви можете наблизити себе до реалізації цієї цілі, виконавши усі пункти перераховані вище по підготовці до цього процесу;
  • ви можете об’єднатись із таким же молодим автором чи навіть кількома авторами як ви, та видати спільну збірку, розділивши вартість видання на усіх авторів;
  • ви можете виставити готовий продукт (зверстаний пдф-файл вашої книги) у нас на платформі і отримати актуальні пропозиції щодо співпраці на кожному етапі підготовки до друку.

Блог

МКСК та представники бізнесу обговорили питання меценатства у сфері культури

Міністерство культури та стратегічних комунікацій спільно з представниками українського бізнесу обговорили законодавчі засади формування інституту меценатства у сфері культури.
Обговорення відбулося під

На Київщині вулицю імені Василя Стуса перейменували на Захисників України

У селі Велика Мотовилівка, що у Фастівському районі Київської області, перейменували вулицю імені Василя Стуса на Захисників України. Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив історик,

Нобелівські лавреати закликають Трампа сприяти звільненню політв’язнів у білорусі

31 нобелівський лавреат звернувся до лідерів США та ЄС із закликом сприяти звільненню білоруських політв’язнів. Їхню спільну заяву оприлюднили на саті медіа Bolkunets.
Відкритий лист, у

«Повітряна стихія. Міста сили»: вийшов цикл есеїв відомих авторів про міста під час війни

На Радіо Культура у межах проєкту «Повітряна стихія. Міста сили» вийшов цикл есеїв про життя міст під час війни й урбаністичні оповіді сучасних авторів. Про це повідомили на коропоратив

У США, Канаді й Європі покажуть документальну стрічку «Будинок «Слово»

У межах міжнародного проєкту Remember the Past — Fight for the Future документальний фільм Тараса Томенка «Будинок «Слово» англійською мовою представлять у Великій Британії, Австрії, Ні

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"