Чому ще нас навчив конкурс Закон и Порядок …2.0
Чому ще нас навчив конкурс Закон и Порядок …2.0
Діти (підлітки) і інтернет…
Ця тема настільки очевидна, що, здається, вже немає ситуації, яку б не розібрали по поличках.
Прийнято вважати, що покоління, народжене зі смартфоном в руках, прекрасно орієнтується в усіх нюансах поведінки в мережі. Однак, це не так. Незважаючи на всі попередження, батьки фізично не можуть контролювати підлітка 24 години на добу. Крім того, батьки і самі потрапляють на шахрайство та афери в мережі.
Буллінг, домагання, сумнівні знайомства, спокуси можуть виникнути по відношенню до будь-якій людини, незалежно від того, хороша вона чи погана, слухняна чи ні, відмінник або трієчник.
Безпека (і в інтернеті теж) ніколи не буває 100%, про це вам скаже будь-який експерт з безпеки.
Висновки?
Коли ми в перший раз дозволяємо своїй дитині (без дорослих) погуляти у дворі (проїхати пару зупинок на маршрутці, сходити в магазин і т.д.), ми готуємо її до цього: не розмовляти з незнайомцями, гуляти тільки там, де можна, на червоне світло стояти, навіть якщо немає машин…
Сьогоднішні діти потрапляють в інтернет раніше, ніж самостійно виходять погуляти.
Ми просто зобов’язані попередити їх про те, які «незнайомці» бувають в мережі, що таке «червоне світло» в інтернеті, про що потрібно розповісти близьким дорослим, що повинно викликати підозру і т.д.
Майже половина оповідань конкурсу – саме про це: про небезпеки, які таїть в собі інтернет.
Так, є цікавість, яка буде штовхати людей туди, в гущу подій, до «забороненого плоду».
Так, може, нехай діти спочатку прочитають про це в оповіданнях, а вже потім зроблять висновки, чи варто задовольняти свою цікавість за будь-яку ціну?
Оригінал статті на Букнет: Чому ще нас навчив конкурс Закон и Порядок …2.0
Блог
У «Софії Київській» вручили сертифікати ЮНЕСКО про визнання світовою спадщиною кобзарства…У Києві відбулося вручення сертифікатів ЮНЕСКО ініціаторам подання про включення елемента “Писанка, українська традиція і мистецтво оздоблення яєць” до Репрезентативного списку нематеріальної культурної
«БараБука» оголосила довгий список найкращих книжок для дітей 2024 рокуЛабораторія дитячого читання «BaraBooka» визначила довгий список найкращих дитячих і підліткових видань 2024 року.
До довгого списку номінантів увійшло 60 видань. Серед них — поетичні
У грудні «Читомо» традиційно опитує експертів з дитячої та підліткової літератури й формує топ найпомітніших книжок року для юних читачів.
Ми вже опублікували список найкращих українськ
17 грудня трагічно загинула письменниця та волонтерка Євгенія Духопельнікова. Про це повідомила волонтерка Катерина Бережна на своїй фейсбук-сторінці.
Про обставини та місце загибелі пи
Збірка короткої прози «Мої жінки» української письменниці, журналістки та волонтерки Юлії Ілюхи та збірка оповідань «Чому я не втомлююся жити» українського та литовського письменника, ф
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.