Читомо шукає патронів та патронок
Відтепер для друзів Читомо ще більше можливостей підтримати улюблене видання про культуру читання та книговидання, адже ми запускаємо свій Patreon. Розповідаємо нижче про можливості підтримки на новій платформі та навіщо це читачам.
У вас є новий спосіб проявити турботу до улюбленого проєкту про культуру книговидання: підписка на Patreon пропонує низку бонусів. Це і можливість ділитися книжковими рекомендаціями з підписниками фейсбук, долучатися до створення конкретних матеріалів, отримувати книжкові подарунки, а також можливість познайомитись ближче з редакцією Читомо на наших незабутніх вечірках.
Олександр Мимрук, випусковий редактор:
Патреон – це зручний для нас спосіб структурувати читомівське ком’юніті, тримати його ближче до серця. Читомо – це незалежне й нішеве медіа, існування якого залежить від ентузіазму не лише нашої команди, але й читачів. З Патреоном вони матимуть можливість не тільки підтримати Читомо, але й впливати на випуск контенту, і для нас така залученість важлива, бо наш проєкт створений перш за все для читачів, для задоволення їхніх культурних потреб.
Навіщо ставати патронами та патронками?
Вікторія Фещук, редакторка спецпроєктів Читомо:
Щотижня ми з командою ґенеруємо десяток ґрунтовних і диких ідей, і прикро, що добра половина з них йде «в стіл» через брак ресурсів. Нам важливо писати про малодосліджене, висвітлювати літературні події із-за кордону, залучати ключових фахівців – і все це потребує фінансів. Наші читачі заслуговують на найкращий контент і ми раді, що тепер у них з’явилась нова можливість підтримати улюблене медіа. Про матеріали, які вдалось реалізувати за включення патронів і патронок, ми писатимемо у соціальних мережах.
Читати також: Читачі профінансували понад два місяці роботи Читомо
Як підтримати Patreon Читомо?
Долучитися до кола покровителів і покровительок Читомо можна за посиланням.
Що таке Pаtreon і чому саме він?
Patreon – це краудфандингова платформа, яка з 2013 року допомагає творцям та незалежним виданням отримувати фінансування напряму від своїх покровителів (патронів). Поширенню Patreon сприяли блогери youtube, подкастери, письменники, музиканти, автори вебкоміксів. Українські незалежні медіа, як от Ukrainer та Громадське теж шукають патронів та патронок, даючи читачам більше можливостей для хорошого контенту.
Patreon зручний тим, що дає більше свободи, адже немає максимальної суми збору і фінальної дати. Підтримати можна зручною сумою раз у місяць, долучившись до кола патронів і патронок.
Читати також: Telegraf запустив краудфандингову кампанію для поновлення своєї роботи
Оригінал статті на Suspilne: Читомо шукає патронів та патронок
Блог
У «Софії Київській» вручили сертифікати ЮНЕСКО про визнання світовою спадщиною кобзарства…У Києві відбулося вручення сертифікатів ЮНЕСКО ініціаторам подання про включення елемента “Писанка, українська традиція і мистецтво оздоблення яєць” до Репрезентативного списку нематеріальної культурної
«БараБука» оголосила довгий список найкращих книжок для дітей 2024 рокуЛабораторія дитячого читання «BaraBooka» визначила довгий список найкращих дитячих і підліткових видань 2024 року.
До довгого списку номінантів увійшло 60 видань. Серед них — поетичні
У грудні «Читомо» традиційно опитує експертів з дитячої та підліткової літератури й формує топ найпомітніших книжок року для юних читачів.
Ми вже опублікували список найкращих українськ
17 грудня трагічно загинула письменниця та волонтерка Євгенія Духопельнікова. Про це повідомила волонтерка Катерина Бережна на своїй фейсбук-сторінці.
Про обставини та місце загибелі пи
Збірка короткої прози «Мої жінки» української письменниці, журналістки та волонтерки Юлії Ілюхи та збірка оповідань «Чому я не втомлююся жити» українського та литовського письменника, ф
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.