Читачам “Багряного світанку”

Читачам “Багряного світанку”

Читачам “Багряного світанку”

Почну із того, що дуже рада, що моє оповідання “Багряний світанок” прийшлось до смаку читачам. Оскільки усі запитували про роман, на основі якого й було створено такий невеличкий емоційний текст, то тепер я готова відповісти. Нещодавно я почала публікувати нову книгу “Астаро. Східний Ліс”))) Так ось, це і є продовження, котрого чекали. Роман у жанрі фентезі, в якому переплітаються дві реальності. Розвиток подій якраз наблизив нас до інтриги, котра залишилась в оповіданні, і в новому розділі з’явились знайомі персонажі. Кому цікаво, що ж з ними сталось далі, запрошую до прочитання.

(тут є картинка)

За традицією, ловіть невеличкий спойлер:

“Лахерс стояв спиною до усіх присутніх, спершись на підвіконня, і робив вигляд, що захоплено спостерігає за тим, що робиться надворі. Йому зараз було дуже соромно і несила дивитись в очі тим, хто вижив, останнім Астаро в роду. Він вважав себе винним у цій трагедії, і ще не до кінця усвідомлював те, що сталося. Ще б пак – феї і усі світлі чарівники поклали на нього велику надію, Консорт Олестар зробив лідером команди, а він усіх їх підвів…

– А де Лангвідер? Він що, запросто отак дозволив нам тут знаходитись? – першим порушив мовчанку Дагерон.

Воїн з’явився сюди у всіх військових обладунках, при повному озброєнні, оскільки подумав, що знову доведеться шукати зустрічі із Хайджерами. Те, що вони затихли, було дуже підозріло. Дагерон гадав, що хтось із Темних обовязково з’явиться на похорон чи буде чинити всілякі підлості, щоб завадити їм поховати побратимів.
Та нічого особливого тоді не сталося. Сили Темряви, мабуть, святкували таку подію у своєму укритті разом із Повелителем. Бо у те, що в них є солідарність по відношенню до мертвих воїнів, Дагерон глибоко сумнівався. Отже, вони щось задумали…

– Він зараз у підвалі і не хоче нікого бачити, – відмахнувся Лахерс.  – Йому абсолютно байдуже, що робиться тут. 

І справді, господар дому від завершення траурних обрядів відсиджувався в себе в підвалі у режимі великої скорботи. І всі його прекрасно розуміли.

– І що ми далі будемо робити? – спитала одна з присутніх жінок.

Вона була одягнена в чорний грубий хітон, так само як і Лахерс, що виражав їхню скорботу. Від плеч простягалась шовкова накидка із капюшоном яскраво-червоного кольору, а на двох рукавах одежі виблискували золотисті маленькі заколки у вигляді пащі вовка.

– Я хочу помсти! – раптом підвищив голос Лахерс.  – Хочу помститись Армії Темних за всі ці смерті і загибель невинного народу! Хочу, аби нарешті прийшов кінець війні!

– Тут потрібна велика стратегія. Всі наші минулі з тріском провалились… Не підеш же ти просто сам-один проти них, бо тобі дуже кортить усіх прикінчити, – мовив Дагерон.
На таку заяву Лахерс обернувся, і кілька секунд мовчки свердлив друга поглядом, немовби про щось роздумуючи.

– Я згодна з Дагероном. Потрібно придумати план, доки вони самі не вигадали ще однієї пастки для нас, – згодилась Рубіна.

– Ви знаєте, що я вважаю, серед є зрадник, – вів далі Лахерс. Він багатозначно обвів поглядом усіх присутніх і зупинився на Дагероні. – Отож, скажіть мені, чи можу я вам довіряти?

– Ти що, брате?! Як ти можеш таке питати? Ми ж всі завжди, з самого початку, були з тобою і за Команду Світла! – обурилась Рубіна.

Наелі, яка сиділа на сусідньому стільці від Рубіни, закивала головою і тихо прошепотіла: “Мені ти можеш вірити”, не бажаючи, аби її чули інші. Вона була одягнена не так, як всі – в білий хітон із довгими рукавами, а поверх нього – фіолетовий корсет і тепла накидка. Світло-русяві пасма волосся жінка зібрала в хвіст на потилиці. Боязко оглянулась на Дагерона і співчутливим поглядом підтримала його, не бажаючи сьогодні бачити бійку між двома друзями. Адже те, що було відомо їм, треба було ще перевірити.

– Ну добре, – якось зм’як Астаро Фенікс. Сам чудово розумів, що ні його друг, ні сестра, і тим паче невістка, не здатні на таке.

– Отже, про план! – нагадав усім Лахерс.  – Може, в когось є ідеї?

І Рубіні тим часом сяйнула в голову одна думка.
– Слухайте, а якщо не вбивати усіх служителів Темряви? Знаю, ви багато разів це робили, але їх стає все більше…”

Долучайтесь та читайте книгу вже зараз))) Автор дуже вдяна за зірочки, нагороди та відгуки) Бажаю всім гарячого літнього настрою та хороших книг!

Оригінал статті на Букнет: Читачам “Багряного світанку”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Премія Читомо-2024 оголосила переможців

Назвали переможців Премії Читомо, яка присуджується діячам та організаціям за визначні досягнення у книговидавничій справі. Про це стало відомо на урочистій церемонії нагородження, яка

У рамках реалізації кампанії Ради Європи «Журналісти мають значення» буде активізовано…

30 січня у Міністерстві культури та стратегічних комунікацій відбулося третє засідання Координаційного комітету з реалізації кампанії Ради Європи «Журналісти мають значення» в Україні, створеного при МКС

На Закарпатті та Полтавщині відкрили нові «Книгарні “Є”»

Книгарні з великим асортиментом книжок відкрили у місті Хуст Закарпатської області та у Кременчуці. Про це Читомо повідомили у мережі.
Нові магазини «Книгарні “Є”» стали 87 та 88 книгар

Смачненько: 8 нових книжок для дітей про українську культуру 

На полицях книгарень побільшало книжок для дітей про різні явища й феномени української культури. Це новинки про український традиційний одяг, локальні кухні, історію театру, про видатн

«БараБука» визначила найкращі дитячі книжки 2024 року

Лабораторія дитячого читання «BaraBooka» оголосила найкращі дитячі й підліткові видання 2024 року. Про це повідомила кореспондетка Читомо.
Перемогу у номінаціях отримали:
 
Ілюстрована

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"