Х Книжковий арсенал оголосив програму: 261 подія

Х Книжковий арсенал оголосив програму: 261 подія

Х Міжнародний фестиваль Книжковий Арсенал оприлюднив програму — до неї увійшла 261 подія. Задля безпеки вся дитяча частина фестивалю винесена на двір Мистецького Арсеналу — там розбудовується ярмарок дитячої літератури та дитяча сцена.

Ювілейний Книжковий Арсенал стартує в середу, 23 червня і, за традицією, ключовою подією відкриття стане церемонія оголошення переможців конкурсу “Найкращий книжковий дизайн”. Фестиваль транслюватиме подію наживо, тому в режимі реального часу всі дізнаються про найкрасивішу книжку, яка представлятиме Україну на світовому конкурсі.

Продовжить відкриття презентація книжки “Велика президентка маленької країни. Історія Далі Грибаускайте” за участі авторки Дайви Ульбінайте, а також самої героїні — президентки Литви Далі Грибаускайте.

На завершення цього дня відбудеться подія Письменницької програми Сергія Жадана “Вголос. Про себе” — концерт українсько-німецької дружби “Співочі кажани” за участі, власне, куратора програми, а також його німецьких друзів Владіміра Камінера і Юрія Гуржи. Усі події програми “Вголос. Про себе” відбуватимуться щодня увечері на вуличній сцені Книжкового Арсеналу.

Фокус-тема фестивалю “оп т и м і с т и с к е п т и к и” та її куратор Ростислав Семків представляють 8 подій, зокрема і титульну лекцію Оксани Забужко “Оптимізм української історії”.

Програма для дітей та підлітків — наймасштабніша на Книжковому Арсеналі. Кураторка Юлія Козловець дала їй назву “Досвід відсутності досвіду”. До програми увійдуть 56 подій — перформансів, зустрічей з письменниками, майстер-класів та лекцій для дітей та батьків. Задля безпеки вся дитяча частина фестивалю винесена на двір Мистецького Арсеналу — там розбудовується ярмарок дитячої літератури та дитяча сцена.

Музична програма Люби Морозової “Сім стран для Дядька Михайла” представлена 4 концертами сучасної класичної музики.

Візуальна складова Книжкового Арсеналу складається з 14 виставкових проєктів, з них варто увиразнити “Шкільну цигейку” Влади Ралко й “Український колаж” Євгена Карася, Олександра Ляпіна та Олега Василенка.

Незмінною частиною Книжкового Арсеналу є Ветеранський намет — місце, де широко представлена література українських авторів, що боронили чи боронять Україну в російсько-українській війні.

Оригінал статті на Читомо: Х Книжковий арсенал оголосив програму: 261 подія

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

До Бердичева приїздить славетний письменник Мирослав Дочинець

Один із найпопулярніших сучасних письменників України Мирослав Дочинець планує завітати до Бердичева. Вже найближчого понеділка, 16 вересня, гостинні стіни публічної бібліотеки та молодіжного простору «

У проєкт бюджету-2025 заклали у 2,5 рази менше коштів на УІК, ніж цьогоріч

У 2025 році на діяльність Українського інституту книги (УІК) в проєкті державного бюджету виділили 178 млн 548 тис. грн. Проєкт закону про державний бюджет України оприлюднили на сайті

Пішов з життя фолькльорист і мистецтвознавець Микола Мушинка

Пішов із життя один із найвідоміших дослідників українського фольклору Микола Мушинка. Про це повідомили на фейсбук-сторінці медіа «Локальна історія».
Праці науковця присвячені дослідже

У Вінниці започаткують програму розвитку місцевого книговидання

У Вінниці планують запустити програму підтримки книговидання про місто та його видатних особистостей. Про це Читомо повідомили у департаменті маркетингу міста та туризму Вінницької місь

У Британії видадуть книжку про українське мистецтво і антиколоніалізм

У листопаді 2024 року видавництво Routledge планує випустити книжку «Мистецтво в Україні між конструюванням ідентичності та антиколоніальним спротивом». Про це повідомила редакторка вид

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"