Хто автор? 3

Хто автор? 3

Хто автор? 3

Дорогі читачі та колеги

Потрібно декілька хвилин Вашого часу, нижче є текст, який написав один з авторів, що публікуються на Букнет. І звісно варіати відповіді, Вам ж потрібно тільки написати в коментарях свою думку стосовно того хто є автором цього уривку.

Хто автор цього уривку:

В мерехтінні сотень свічок я знов і знов гортала сторінки старовинної книги. Вчитувалась в кожне слово, доки очі не почали пекти. Замружилась на хвилину а потім швидко-швидко закліпала, намагаючись прояснити зір та зняти втому. Знову поглянула на затерті сторінки, але слова зливались в один беззмістовний потік. Від відчаю опустила голову просто на книгу і накрила голову руками. Десь має бути спосіб! Я не зможу здійснити те, що задумала, якщо дальше буду такою ж слабкою!

– Дівчино, вже надто пізно, – над головою пролунав голос дідуся-бібліотекаря. – Все, що можна було переглянути по ритуалах сили, я ви вже прочитали. Невже нічого так і не знайшли?

Я похитала головою, не відриваючи її від книги.

– Це все не те! Вони всі мають тимчасову дію, та й наслідки такі, що й ворогу не побажаєш.

Від останньої думки я на мить зависла. От  якби змусити того демона, що вбив її сім’ю, прочитати таке заклинання. Цікаво, чи його б також… як же там… розірвало на шматки від від відчуття власної могутності? Усміхнулась про себе, уявивши цю картину. Хороша була б помста.

Бібліотекар нагнувся до мене і ледве чутно прошептав:
– Ви ж знаєте, що знання всемогутності підвладне лише їм? Вони ж завжди охороняють свої скарби.

О, я чудово знаю про що він говорив. Цим істотам точно відомо все про магію. Але де ж мені знайти дракона, який би погодився мені допомогти. Для них ми нижчий сорт. Майже як звичайні людиська, тільки трохи грамотні, бо хоч щось знаємо про магію і, навіть, інколи можемо її використовувати. Якби ж можна було отримати їхні знання!
Наче читаючи мої думки бібліотекар промовив:
– Знаєте, в їхній магічній академії є безліч цікавезних книг. От якби я міг сунути туди свого старого любопитного носа…

Думки завертілись з шаленою швидкістю. Мене навіть в жар кинуло. Ні… це безглузда ідея. Мене навіть на поріг не пустять. Останнє речення я пробурмотіла в голос, але дідусь, попри поважний вік добре все розчув.

– А ви знаєте, що цьогоріч відкрили нову кафедру травництва та цілительства. Щоб потрапити туди зовсім не обов’язково мати високий магічний рівень.

Наче змій спокушав він мене на необдуманий вчинок. І, чорт забирай, це працювало. Якщо є хоч найменший шанс дістатись тієї бібліотеки, я його використаю!

Варіанти відповіді:

Рома Аріведерчі

Ліліт Наві

Аріка Сант

Натіко Маер

 

Оригінал статті на Букнет: Хто автор? 3

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Премія Читомо-2024 оголосила переможців

Назвали переможців Премії Читомо, яка присуджується діячам та організаціям за визначні досягнення у книговидавничій справі. Про це стало відомо на урочистій церемонії нагородження, яка

У рамках реалізації кампанії Ради Європи «Журналісти мають значення» буде активізовано…

30 січня у Міністерстві культури та стратегічних комунікацій відбулося третє засідання Координаційного комітету з реалізації кампанії Ради Європи «Журналісти мають значення» в Україні, створеного при МКС

На Закарпатті та Полтавщині відкрили нові «Книгарні “Є”»

Книгарні з великим асортиментом книжок відкрили у місті Хуст Закарпатської області та у Кременчуці. Про це Читомо повідомили у мережі.
Нові магазини «Книгарні “Є”» стали 87 та 88 книгар

Смачненько: 8 нових книжок для дітей про українську культуру 

На полицях книгарень побільшало книжок для дітей про різні явища й феномени української культури. Це новинки про український традиційний одяг, локальні кухні, історію театру, про видатн

«БараБука» визначила найкращі дитячі книжки 2024 року

Лабораторія дитячого читання «BaraBooka» оголосила найкращі дитячі й підліткові видання 2024 року. Про це повідомила кореспондетка Читомо.
Перемогу у номінаціях отримали:
 
Ілюстрована

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"