У Києві стартує X Книжковий Арсенал: на що піти та де дивитись трансляцію

У Києві стартує X Книжковий Арсенал: на що піти та де дивитись трансляцію

23 червня в Києві починається десятий “Книжковий Арсенал”, на якому крім знайомства з письменниками та купівлею книг можна провести час за музичними концертами, освітніми лекціями та переглядом фільмів.

Розпочнеться фестиваль о 17:30 з церемонії відкриття та нагородження конкурсу “Найкращий книжковий дизайн – 2021”. Переглянути його можна на сайті MEGOGO за посиланням – або доєднуйтесь до нашої студії прямого ефіру UA: Радіо Культура, робота якої розпочнеться 23 червня о 15:10 і триватиме до 18:00. В наступні дні студія мовитиме щодня з 10:10 до 18:00.

Література

Хоча останній рік був непростим для книжкового ринку, українські видавництва підготували вдосталь нових книжок і коміксів, на які варто звернути увагу на ярмарку: “Смерть лева Сесіла мала сенс” Олени Стяжкіної, “Пристрасть” Джанет Вінтерсон, “Чи сняться зомбі воскреслі вівці? Нейронауковий погляд на мозок зомбі” Бредлі Войтек і Тімоті Верстінен і багато інших.

Фільми

У день відкриття відбудеться показ фільму “Жінки, що грають в ігри” та дискусія про жінок і сестринство в літературі. Час: 15:00, у зоні “Лекторій”.

А 24 червня о 18:00, у зоні “Кінозал” покажуть стрічку “Ульяненко. Без цензури”. Це документальний фільм про лауреата Малої Шевченківської премії – Олеся Ульяненка. Дослідженням життя і творчості унікальної постаті в сучасній українській культурі, родоначальника соціального українського нуару та першого забороненого письменника у часи Незалежної України.

Також 24 червня о 19:30 в зоні “Лекторій” відбудеться презентація проєкту “Рейтинг 100 найкращих фільмів в історії України”. Під час події оголосять результати опитування 70 кіноекспертів(-ок), презентують інтернет-сторінку зі списком фільмів, продемонструють фрагменти фільмів, які отримали найбільше голосів.

Лекції

Пізнавальні лекції для читачів, дизайнерів, видавців і всіх причетних до створення літературних світів. У програмі: ненаукова лекція про типографічний стиль і політику від Отара Каралашвілі (Грузія) “Читаємо по літерах”, лекція про взаємодію оживлення ілюстрацій від швейцарської аніматорки Амелі Коше та велика розмова з Оксаною Забужко “Оптимізм української історії”, який розповість про нашу історію, сповнену плачів, у якій ми рухаємося від поразки до поразки, плачемо та зневірюємося, але попри багато століть утисків й далі існуємо.

Що ще треба знати про Книжковий Арсенал

Куди піти на Книжковому Арсеналі з дітьми: події та майстер-класи

Синтез жанрів і розрив шаблонів. Що музичного послухати на Книжковому Арсеналі

Нова проза українських авторів. Коли і кого послухати на Книжковому Арсеналі

Оригінал статті на Читомо: У Києві стартує X Книжковий Арсенал: на що піти та де дивитись трансляцію

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Премія Читомо-2024 оголосила переможців

Назвали переможців Премії Читомо, яка присуджується діячам та організаціям за визначні досягнення у книговидавничій справі. Про це стало відомо на урочистій церемонії нагородження, яка

У рамках реалізації кампанії Ради Європи «Журналісти мають значення» буде активізовано…

30 січня у Міністерстві культури та стратегічних комунікацій відбулося третє засідання Координаційного комітету з реалізації кампанії Ради Європи «Журналісти мають значення» в Україні, створеного при МКС

На Закарпатті та Полтавщині відкрили нові «Книгарні “Є”»

Книгарні з великим асортиментом книжок відкрили у місті Хуст Закарпатської області та у Кременчуці. Про це Читомо повідомили у мережі.
Нові магазини «Книгарні “Є”» стали 87 та 88 книгар

Смачненько: 8 нових книжок для дітей про українську культуру 

На полицях книгарень побільшало книжок для дітей про різні явища й феномени української культури. Це новинки про український традиційний одяг, локальні кухні, історію театру, про видатн

«БараБука» визначила найкращі дитячі книжки 2024 року

Лабораторія дитячого читання «BaraBooka» оголосила найкращі дитячі й підліткові видання 2024 року. Про це повідомила кореспондетка Читомо.
Перемогу у номінаціях отримали:
 
Ілюстрована

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"