УІК виклав у вільний доступ усі дані дослідження «Читання в контексті медіаспоживання та життєконструювання»
![УІК виклав у вільний доступ усі дані дослідження «Читання в контексті медіаспоживання та життєконструювання» УІК виклав у вільний доступ усі дані дослідження «Читання в контексті медіаспоживання та життєконструювання»](https://chytomo.com/wp-content/uploads/2021/04/chytan1.jpg)
Український інститут книги виклав у публічний доступ масиви отриманих даних під час проведення дослідження «Читання в контексті медіаспоживання та життєконструювання». Про це йдеться на сайті УІК.
Як зазначають в Інституті, дані можуть бути корисними для видавців, книгорозповсюдників та експертів книжкового ринку – для власного аналізу потенційної аудиторії, залучення зовнішніх спеціалістів для можливого коригування видавничих та інших планів.
«В Український інститут книги часто надходять запити – видавці уточнюють дані для кращого розуміння власної читацької аудиторії, або ж аудиторій, що не є читачами. Найчастіше, звісно, з такими запитами звертаються великі гравці ринку, що мають ресурс здійснювати аналіз даних для власних потреб, проте ми свідомі того, що інтерес можуть мати і менші компанії. Саме тому ми пропонуємо масиви у двох форматах – як для залучення професійних соціологів, так і для «широкої аудиторії», тобто тих, хто володіє Excel», – зазначила в ексклюзивному коментарі Читомо керівниця відділу стратегічної роботи і аналітики УІК Ірина Батуревич.
Ознайомитися з даними можна за лінками:
Масив по дорослих: https://drive.google.com/file/d/1QaUYTaNm_YLoMkoCM3j9AldDUXnCNHN7/view (.sav)
https://drive.google.com/file/d/1YmptjDxInTOug-wgtCC15wLY7GFRLjz_/view (.xlsx)
Масив по дітях: https://drive.google.com/file/d/1dqpkA8Iw3RvXEN6GApkW2fj1SBHKhqPq/view (.sav)
https://drive.google.com/file/d/15CJb27fFxpp3HoS-lIyYJxFKIhe-c6te/view (.xlsx)
Нагадаємо, дослідження «Читання в контексті медіаспоживання та життєконструювання» було виконане 2020 року на замовлення Інституту книги ТОВ «Інфо Сапієнс».
Крім того, у 2018 році здійснено дослідження Ukrainian Reading and Publishing Data 2018, одним з організаторів якого був культурно-видавничий проєкт «Читомо».
Завдяки цим дослідженням вдалося розробити Стратегію розвитку читання на 2021 – 2025 роки.
Оригінал статті на Suspilne: УІК виклав у вільний доступ усі дані дослідження «Читання в контексті медіаспоживання та життєконструювання»
Блог
У ЗСУ створили підрозділ із захисту культурної спадщиниУ Збройних силах України створили спеціальний підрозділ, завданням якого буде захист, збереження та запобігання знищенню об’єктів культурної спадщини, які можуть опинитися під загрозою
Юрій Андрухович став кавалером ордену «За інтелектуальну відвагу»Українського поета, прозаїка та перекладача Юрія Андруховича відзначили «Орденом незалежного культурологічного журналу “Ї” “За інтелектуальну відвагу”». Про це повідомляє видання «Збруч
Укрзалізниця прибрала з квитків російську мовуЗ проїзних документів Укрзалізниці прибрали дублювання інформації російською мовою. Про це повідомив заступник міністра розвитку громад і територій Тимур Ткаченко на своїй фейсбук-сторі
Світло, яке повертається(відгук про виступ Валентини Коваленко у межах проєкту «Майстри слова»)
Світло було увесь час, поки тривала творча зустріч «Майстри слова» з поеткою Валентиною Коваленко. Світлом були її вірші і книжки.
Комітет захисту журналістів (CPJ) надіслав листа президенту України Володимиру Зеленському із закликом створити умови, які забезпечать журналістам та медіа можливість працювати вільно,
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.