Стежками Потайсвіту.(3) (мої вподобання)

Стежками Потайсвіту.(3) (мої вподобання)

Стежками Потайсвіту.(3) (мої вподобання)

Вітаю всіх авторів та читачів!

Щиро вдячна усім авторам, про яких згадую у дописах, адже отримала неабияке задоволення, читаючи ці оповідання. А ще я відчула себе справжнім ловцем перлів. І я їх виловила! Справжні коштовні перли. Знайомтеся з новою низкою: 

“Подарунок від Шума, або дива на Зелені свята” Арістарх Дей  Зелені свята – дивовожний містичний час, коли в лісі відбуваються усілякі дива. І зовсім незрозуміло, чи до щастя зустріти в цей час Шума – прадавнього господаря лісу. А отримати від нього чарівний дарунок – взагалі рідкісне явище. Цікава, динамічна історія, написана прекрасною мовою, яка залишить лише приємні враження.

“Вони крали любов” Міла Смолярова   Невідомо, що це за створіння – чи міфічні русалки,чи “продукти розпаду” постапокаліптичного світу, але кожен турист бажає не лише побачити рожеве море, а й відчути єдину мить щастя  у їхніх обіймах. Дарма, що за неї занадто висока плата. Це глибоко психологічне оповідання, що викликає непідробні емоції. Авторка вправно володіє словом: яскраво прописані характери, гострі життєві драми та реалістична атмосфера є тому підтвердженням.

“Біжи!” Інна Камікадз   Якщо ви бажаєте зрозуміти, що таке первісний жах, – вам сюди. Ви зможете не лише побачити монстра з власних жахіть, а й почути його гарчання, відчути полум’я його погляду, його голод, його вагу та навыть його смак. Дуже реалістично. Дуже страшно. І до того ж буденно.

“Долі” Сніжанна Четверт   Життя трьох людей непередбачуване і драматичне. Кожен з них бажає любові та щастя. Але Доля з Недолею таких випробовувань навплітали у їхні життєві шляхи, що важко передбачити розв’язку. Оригінальний задум та просто неперевершене втілення.

“Зелені вогники” Віта Волч   В цій історії ви почуєте легенди про потерчат, дізнаєтеся, хто такі ярчуки, та на власні очі побачите перетворення потерча на мавку або встигнете на мить його звільнення – фінал цього оповідання непередбачуваний.

“Заложний” господар” Олександра Чернобай   Дівчата, остерігайтесь населених пунктів з химерними назвами, а також привабливих чоловіків на крутих тачках, що вмить задурять вам голову. Ви і незчуєтесь, як станете нареченою “заложного” господаря. Історія просто крута! Здавалось би, передбачувані повороти сюжету авторкою так майстерно закручуються, що фінал виявляється зовсім неочікуваним.

Ще маю в запасі кілька прекрасних перлинок, але залишу їх для наступного допису. І це я ще не все прочитала!

Про твори, які я рекомендувала раніше можна дізнатися в цих дописах:

Стежками Потайсвіту. (мої вподобання)

Стежками Потайсвіту (2). (мої вподобання)

Я ж особисто чекатиму вас на сторінках своїх творів.)

Щиро ваша Ана Пест.

Оригінал статті на Букнет: Стежками Потайсвіту.(3) (мої вподобання)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Премія Читомо-2024 оголосила переможців

Назвали переможців Премії Читомо, яка присуджується діячам та організаціям за визначні досягнення у книговидавничій справі. Про це стало відомо на урочистій церемонії нагородження, яка

У рамках реалізації кампанії Ради Європи «Журналісти мають значення» буде активізовано…

30 січня у Міністерстві культури та стратегічних комунікацій відбулося третє засідання Координаційного комітету з реалізації кампанії Ради Європи «Журналісти мають значення» в Україні, створеного при МКС

На Закарпатті та Полтавщині відкрили нові «Книгарні “Є”»

Книгарні з великим асортиментом книжок відкрили у місті Хуст Закарпатської області та у Кременчуці. Про це Читомо повідомили у мережі.
Нові магазини «Книгарні “Є”» стали 87 та 88 книгар

Смачненько: 8 нових книжок для дітей про українську культуру 

На полицях книгарень побільшало книжок для дітей про різні явища й феномени української культури. Це новинки про український традиційний одяг, локальні кухні, історію театру, про видатн

«БараБука» визначила найкращі дитячі книжки 2024 року

Лабораторія дитячого читання «BaraBooka» оголосила найкращі дитячі й підліткові видання 2024 року. Про це повідомила кореспондетка Читомо.
Перемогу у номінаціях отримали:
 
Ілюстрована

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"