Стежками Потайсвіту. (мої вподобання)
Стежками Потайсвіту. (мої вподобання)
Вітаю всіх авторів і читачів!
Сьогодні про конкурс “Потайсвіт”, який вже має понад тридцять конкурсних творів на своєму рахунку. І це ще не кінець.))) Оповідання дуже різні як за стилем написання так і за жанрами: є чисті жахастики, любовні історії та навіть фантастика. І яких тільки створінь автори не вподобали для своїх оповідок! Це і відьми, і мавки, домовики, болотниці, водяники, повітрулі, вовкулаки, блуд, песиголовці – на цьому авторська фантазія не зупинилася.
Я ж хочу поділитися з вами творами, які особисто мені припали до душі.
“Пустий дім” Оксана Усенко Історія про будинок, який за п’ять років відсутності хазяїв отримав славу заговореного. Не кожен крадій відважиться порушити кордони оселі, щоб поживитися. А все через вірних охоронців дому, які усіма силами намагаються вберегти його до повернення господарів.
“Аїр” Наталі Паррел Неймовірно романтична легенда! Але мене вона скорила самобутнім персонажем. З легенд ми знаємо, що трава аїр – чарівне зілля, що відлякує нечість. А якщо це не просто зілля? Якщо він має дуже привабливу зовнішність, смарагдові очі та щире закохане серце?
“Летячи за вітром” Мар’яна Доля Зовсім нове сучасне бачення легенди про Повітрулю. Ви ніколи не думали, як можуть вжитися міфічні створіння в буденність сучасного світу? А як жити людині, далекій від бабиних забобонів, дізнавшись, що його половинка – не зовсім людина… зовсім не людина?
“Басурман” Вадим Володарський Ця детективна історія на перший погляд далека від звичного нам фольклору, але містична складова – у самій суті. Вона маленькими хрестиками, вишиваними візерунками з таємничим значенням вшита в сюжет твору. І невідомо якою силою наділені вишивальниці: дарувати життя чи сіяти смерть?
“Вiдьмина мiтка” Iрина Мащенко (Iryna) В легендах та казках про відьом часто розповідається про те, як вони передають власну силу, залишаючи мітку на тілі наступниці. Все б нічого, якби така оказія не сталася з твоєю дитиною. Твір написано живою мовою, яскраво та колоритно.
“Мавка. Історія Любави” Сніжанна Четверт Історія про Мавку, яка, живучі у лісі, є досить сучасною та веде активне інтернет-життя. Хоча головним у творі є не сучасність, а історія перетворення на мавку звичайної дівчини. Ви думаєте мавками стають лише потопельниці чи потерчата через сім років неупокоєння? Ан ні!
Тепер читатиму далі та, сподіваюся, найближчим часом з’явиться нова підбірка цікавих творів.
Щиро ваша Ана Пест.
Оригінал статті на Букнет: Стежками Потайсвіту. (мої вподобання)
Блог
У «Софії Київській» вручили сертифікати ЮНЕСКО про визнання світовою спадщиною кобзарства…У Києві відбулося вручення сертифікатів ЮНЕСКО ініціаторам подання про включення елемента “Писанка, українська традиція і мистецтво оздоблення яєць” до Репрезентативного списку нематеріальної культурної
«БараБука» оголосила довгий список найкращих книжок для дітей 2024 рокуЛабораторія дитячого читання «BaraBooka» визначила довгий список найкращих дитячих і підліткових видань 2024 року.
До довгого списку номінантів увійшло 60 видань. Серед них — поетичні
У грудні «Читомо» традиційно опитує експертів з дитячої та підліткової літератури й формує топ найпомітніших книжок року для юних читачів.
Ми вже опублікували список найкращих українськ
17 грудня трагічно загинула письменниця та волонтерка Євгенія Духопельнікова. Про це повідомила волонтерка Катерина Бережна на своїй фейсбук-сторінці.
Про обставини та місце загибелі пи
Збірка короткої прози «Мої жінки» української письменниці, журналістки та волонтерки Юлії Ілюхи та збірка оповідань «Чому я не втомлююся жити» українського та литовського письменника, ф
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.