Реальні події із життя у книгах
![Реальні події із життя у книгах Реальні події із життя у книгах](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1611230899_2841678.jpg)
Реальні події із життя у книгах
Усім привітик! Сьогодні вирішила підняти ось таку тему. Одразу ж виникло питання до моїх колег. Цікаво, ви часто у своїх творах описуєте моменти з власного життя?
Я інколи таке практику, адже це, на мою думку, зближує автора зі своїми читачами.
Поділюся моментами з книг, які були в моєму житті:
1. Посвята у студенти.
Мабуть, у кожного в університеті було таке. У моєму житті посвята дещо відрізнялася від тієї, яку я описала в книзі “Вільна ластівка”, але суть залишилася та ж. Моя посвята у студенти була у Славському, що на Львівщині. Декілька днів ми жили в “халабудах” на базі “Трембіта”. Зараз згадую ці моменти з усмішкою, але для сімнадцятирічної дівчини — це було ще те пекло. Особливо не хочеться згадувати конкурс, в якому мені довелося брати участь. В книзі все дещо по-іншому, але основні емоції, здається, я змогла передати.
До речі, ось відео з моєї посвяти ТУТ
2. Похід у гори в книгах “Зіграємо по-дорослому?” та “Кохання на три місяці”.
Хто ще не знає, то я навчаюся на географічному факультеті, що славиться своїми практиками. Після другого курсу наша практика відбувалася у Ворохті, де ми перебували декілька тижнів. Власне наш гірський похід я й описала в книгах. Можна сказати, що повела читачів тим маршрутом, що і йшла сама. Також не забула згадати славнозвісні озера Несамовите та Бребенескул, а ще Говерлу, куди теж прямували мої герої.
3. Дивне замовлення, коли я працювала офіціанткою.
Декілька років тому я вирішила працювати. Для студентки найбільш вдалою була робота в одному з місцевих ресторанів. Щоправда, витримала я там всього лише декілька тижнів, але зараз не про це. Одного дня у ресторан навідалася відома блогерка. Так вийшло, що обслуговувати її довелося мені. Вона зробила настільки дивне замовлення, що я ще довго не могла зрозуміти, що саме їй потрібно. Власне цей момент я й описала в книзі “Не бреши мені, любий!”. Тому, якщо вам цікаво, то біжіть читати.
4. Поцілунок з незнайомцем в клубі.
Та-а-ак, було у мене таке) Коли я вирішила писати книгу “Недоступна примха”, то у голові чомусь одразу ж з’явився цей момент. Я подумала, що було б непогано взяти його за основу сюжету. Так і вийшло, але я свого незнайомця більше не зустріла, на відміну від моєї героїні. Що з цього вийшло? Читайте у книзі!
Користуючись нагодою, хочу повідомити, що завтра діятиме перша і єдина знижка на книгу “Не бреши мені, любий!”. Це буде найнижча ціна за всі можливі, тому не втрачайте такий шанс.
Залюбки поспілкуюся з іншими авторами, бо мені справді цікаво, чи використовуєте ви моменти зі свого життя у своїх книгах?)
Оригінал статті на Букнет: Реальні події із життя у книгах
Блог
Премія Читомо-2024 оголосила переможцівНазвали переможців Премії Читомо, яка присуджується діячам та організаціям за визначні досягнення у книговидавничій справі. Про це стало відомо на урочистій церемонії нагородження, яка
У рамках реалізації кампанії Ради Європи «Журналісти мають значення» буде активізовано…30 січня у Міністерстві культури та стратегічних комунікацій відбулося третє засідання Координаційного комітету з реалізації кампанії Ради Європи «Журналісти мають значення» в Україні, створеного при МКС
На Закарпатті та Полтавщині відкрили нові «Книгарні “Є”»Книгарні з великим асортиментом книжок відкрили у місті Хуст Закарпатської області та у Кременчуці. Про це Читомо повідомили у мережі.
Нові магазини «Книгарні “Є”» стали 87 та 88 книгар
На полицях книгарень побільшало книжок для дітей про різні явища й феномени української культури. Це новинки про український традиційний одяг, локальні кухні, історію театру, про видатн
«БараБука» визначила найкращі дитячі книжки 2024 рокуЛабораторія дитячого читання «BaraBooka» оголосила найкращі дитячі й підліткові видання 2024 року. Про це повідомила кореспондетка Читомо.
Перемогу у номінаціях отримали:
Ілюстрована
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.