Понад 700 тисяч людей слухали й дивилися радіодиктант 2024 року

Понад 700 тисяч людей слухали й дивилися радіодиктант 2024 року

Понад 700 тисяч людей слухали й дивилися радіодиктант національної єдності 2024. Про це повідомили на сайті «Суспільного».

«Суспільне» транслювало його наживо на хвилях «Українського Радіо» і «Радіо Культура», в ефірі телеканалу «Суспільне Культура», на ютуб-каналі «Українського Радіо» і на фейсбук-сторінках «Суспільного».

 

Станом на 29 жовтня 2024 року на ютуб-каналі «Українського радіо» диктант переглянули понад 474 тисячі користувачів, а в день трансляції він посідав перше місце в трендах у вкладці «Популярне» на ютубі й в гугл-запитах. 

 

На телеканалі «Суспільне Культура» ведуча Олена Зелінченко спілкувалася з учасниками з різних міст України й світу. Прямий ефір подивилися 90 тисяч глядачів (віком від 4 років у містах з населенням понад 50 тисяч мешканців).

 

Частка авдиторії становила 2,27% (авдиторія від 18 років у містах з населенням понад 50 тисяч мешканців), що втричі вище за середню частку авдиторії телеканалу «Суспільне Культура» у жовтні. Пікова частка авдиторії радіодиктанту в моменті становила 3,12%. 

 

У додатку та на сайті «Українського радіо» диктант слухали 205 тисяч слухачів, а контент про радіодиктант у тіктоці «Суспільного» «До речі» отримав сумарно до 6 мільйонів переглядів.

 

Як повідомлялося, авторкою Радіодиктанту національної єдності 2024 року стала українська письменниця Оксана Забужко, а текст для диктанту читав письменник, музикант і військовий Павло Вишебаба.

 

 

Чільне ф

Оригінал статті на Suspilne: Понад 700 тисяч людей слухали й дивилися радіодиктант 2024 року

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

«Час відважних»: невдовзі стартує прийом заявок на здобуття літературної премії імені…

У Хмельницькому запровадили нову літературну премію «Час відважних» імені Євгенія Ролдугіна – Героя російсько-української війни, який 11 вересня 2022 року, рятуючи життя побратима на харківському напрямк

На батьківщині Шевченка відреставрували вітряк і хати XIX століття

У Національному заповіднику «Батьківщина Тараса Шевченка» на Черкащині відновили об’єкти культурної спадщини, які є частиною туристичних маршрутів, а саме хати 19 століття та 150-літній

Понад 700 тисяч людей слухали й дивилися радіодиктант 2024 року

Понад 700 тисяч людей слухали й дивилися радіодиктант національної єдності 2024. Про це повідомили на сайті «Суспільного».
«Суспільне» транслювало його наживо на хвилях «Українського Ра

Вперше частка дописів українською в соцмережах становить понад 50%

Уперше за всю історію досліджень частка дописів у соцмережах, написаних українською мовою, досягла 56%. Ці дані оприлюднив керівник аналітичного відділу Центру контент-аналізу Сергій Ст

«Війна, що змінила Рондо» вийшла фарерською мовою, носіїв якої у світі всього 60 тисяч

Книжка «Війна, що змінила Рондо» Романи Романишин та Андрія Лесіва вийшла фарерською мовою. Про це повідомила головна редакторка та співзасновниця «Видавництва Старого Лева» Мар’яна Сав

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"