Письменниця спалила свої книжки зі словами: «Перетворили мене на письменницю жіночих…

Письменниця спалила свої книжки зі словами: «Перетворили мене на письменницю жіночих…

Англійська письменниця Джанет Вінтерсон спалила стос своїх книг, які були нещодавно перевидані. Вона зробила це, бо їй не сподобалось, як видавець оформив обкладинки книг. Про це повідомляє suspilne.media.

Джанет Вінтерсон уважає, що видавець поставив на обкладинки такі цитати з анотацій, які представляють її роботи як низькосортну художню літературу.

«Ненавиджу затишні маленькі «сімейні» рецензії на нових обкладинках моїх книг. Перетворили мене на авторку низькосортної художньої літератури для жінок! У моїх книгах немає нічого грайливого, дивного або такого, що випереджає час. Тож я підпалюю їх», – написала Вінтерсон, яку цитує «Bird in flight».

За словами Вінтерсон, видавництва вирішують проблему з рецензіями, але вона не має бажання зберігати вже видані примірники. Авторка також зазначила, що на місці читача не стала б купувати книги з такими цитатами з рецензій на обкладинках. Серед спалених книг були «Пристрасть», «Письмена на тілі», «П’єса для трьох голосів і звідниці. Мистецтво і брехня» та «Енергетична книга».

Свою першу роботу – автобіографічну повість «Не тільки апельсини» – Вінтерсон опублікувала у 26 років. У 1985-му повість відзначили Вітбредівською премією (Whitbread Book Award) – однією з найбільш авторитетних літературних нагород Великої Британії. Книга лягла в основу мінісеріалу, який у 1992-му був удостоєний премії BAFTA як найкраще драматичне телешоу.

У 2006 році письменниця отримала орден Британської імперії за заслуги в літературній діяльності.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Письменниця спалила свої книжки зі словами: «Перетворили мене на письменницю жіночих…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

На Ковельщині з’явилися вулиці Петра Яцика та Євгена Маланюка

У межах деколонізації вулиці у Ковельській громаді отримали нові назви. Про це повідомили на сайті Ковельської міської ради.

Вулиця Брюллова була перейменована на честь Пе

Оголосили переможницю Німецької книжкової премії 2024 року

Під час Франкфуртського книжкового ярмарку оголосили лавреатку Німецької книжкової премії 2024 року, нею стала письменниця Мартіна Гефтер. Про це повідомили на сайті премії.
Письменницю

Тараса Шевченка звільнили з посади заступника міністра культури та інформполітики

Кабінет Міністрів України звільнив Тараса Шевченка з посади заступника міністра культури та інформаційної політики з питань європейської інтеграції. Це сталося під час засідання 8 жовтн

У Києві запрацювала головна книгарня «КнигоЛенду»

У Києві відбулося передвідкриття для професійної спільноти головної книгарні «КнигоЛенду» в столиці за адресою вулиця Жилянська 5/60, біля метро Олімпійська. Про це повідомила кореспонд

У Польщі оцифрували перші львівські газети XVIII-XIX століть

Національний інститут імені Оссолінських у Вроцлаві «Оссолінеум» виклав у відкритий доступ скани кількох річників перших львівських газет 1776–1805 років. Про це йдеться на сайті Нижньо

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"