Моя бібліотека. Поличка №30 – “Історична проза”
Моя бібліотека. Поличка №30 – “Історична проза”
Ця добірка присвячена повістям і романам на історичній основі. Козацькі часи, ХІХ століття, радянська епоха, війна… Від жорсткого психологічного реалізму до романтики, пригод, містики і фентезі.
Доля нашої сучасниці Марії тісно переплітається з долею її родички Лідії, яка в 1933 році змушена була приймати важкі неоднозначні рішення аби вберегти синів від голодної смерті. Та хто знає як правильно було поступити в ті часи, коли людське життя не було нічого варте? Лідія сама, як могла, інтуїтивно шукала вихід, кожного разу приймаючи важкі рішення, ризикуючи і страждаючи. Вона вважала себе слабкою, поганою матір’ю, але її сини вижили, стали достойними людьми. Що це? Просто випадок? Чиясь рука зверху? Доля?
Читати – https://booknet.com/uk/book/letla-zozulya-b239561
Ірина Мащенко (Іryna) “Сережки зі смарагдами”
Кожний вчинок тягне за собою розплату. Присутність магії послаблює або підсилює дію бумерангу долі. Історія смарагдової сережки розповість про щастя і розпач її власниць, які проживали в українському селі в з кінця дев’ятнадцятого століття по наші дні.
Читати – https://booknet.com/uk/book/serezhkі-zі-smaragdamі-b242752
Роксолана Сьома “Вакації У Танґермюнде”
Дивовижне сплетіння трагедійного зі щасливим. Випробування і долею, і буттям. Щирі, жертовні почуття, незнищенна спрага жити й кохати. Все це – у захопливому романі, побудованому на достовірних фактах із поневірянь остарбайтерів у Німеччині часів Другої світової війни.
Читати – https://booknet.com/uk/book/vakac-u-tanermyunde-b206942
Captaіn Drake “Гвінеєць, або Помста шевальє де Брі”
Ця історія сталася в Карибському морі на самому початку Орлеанської війни. На один з Малих Антильських островів прибув “гвінеєць” – голландський торговельний корабель, що здійснював рейси між Європою, Західною Африкою та Вест-Індією. Цим кораблем зацікавилися французькі корсари з Мартиніки – і не лише через багатий вантаж, що зберігався в його трюмах. Капітан корсарів, шевальє де Брі, будь-що хотів захопити в полон шкіпера “гвінейця”…
Читати – https://booknet.com/uk/book/gvnec-abo-pomsta-sheval-de-br-b292445
Олег Говда “Двічі не вмирати
Їхав козак на Січ та збився з дороги і несподівано втрапив у таку халепу, що годі й переповісти. Тут тобі і остання воля вмираючого, і панночка в руках бусурманів, і зрада, і кохання. Та таке кохання, що навіть смерть перед ним безсила.
Читати – https://booknet.com/uk/book/dvch-ne-vmіratі-b303857
Всі книги у “Моїй бібліотеці” – https://booknet.com/uk/book/moya-bbloteka-na-buknet-b281388
Оригінал статті на Букнет: Моя бібліотека. Поличка №30 – “Історична проза”
Блог
Премія Читомо-2024 оголосила переможцівНазвали переможців Премії Читомо, яка присуджується діячам та організаціям за визначні досягнення у книговидавничій справі. Про це стало відомо на урочистій церемонії нагородження, яка
У рамках реалізації кампанії Ради Європи «Журналісти мають значення» буде активізовано…30 січня у Міністерстві культури та стратегічних комунікацій відбулося третє засідання Координаційного комітету з реалізації кампанії Ради Європи «Журналісти мають значення» в Україні, створеного при МКС
На Закарпатті та Полтавщині відкрили нові «Книгарні “Є”»Книгарні з великим асортиментом книжок відкрили у місті Хуст Закарпатської області та у Кременчуці. Про це Читомо повідомили у мережі.
Нові магазини «Книгарні “Є”» стали 87 та 88 книгар
На полицях книгарень побільшало книжок для дітей про різні явища й феномени української культури. Це новинки про український традиційний одяг, локальні кухні, історію театру, про видатн
«БараБука» визначила найкращі дитячі книжки 2024 рокуЛабораторія дитячого читання «BaraBooka» оголосила найкращі дитячі й підліткові видання 2024 року. Про це повідомила кореспондетка Читомо.
Перемогу у номінаціях отримали:
Ілюстрована
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.