Йдемо дивитися кіно на Книжковий Арсенал: перелік фільмів

Йдемо дивитися кіно на Книжковий Арсенал: перелік фільмів

З 23 по 27 червня в Києві відбувається десятий “Книжковий Арсенал”, на якому крім знайомства з письменниками та купівлею книг можна провести час за музичними концертами, освітніми лекціями та переглядом фільмів.

23 червня, в день відкриття, відбудеться показ фільму “Жінки, що грають в ігри” та дискусія про жінок і сестринство в літературі. Час: 15:00 – 15:45, у зоні “Лекторій”.

Режисерка Надія Парфан зробила фільм-гру про “дівчата, які виросли та “дали жару. У фільмі знялися письменниця Софія Андрухович, культурна журналістка Віра Балдинюк, диригентка Оксана Линів, художниця Аліна Клейтман, театральна режисерка Тамара Трунова, культурна менеджерка Юлія Федів та кінорежисерка Ірина Цілик.

24 червня з 18:00 – 20:15 у зоні “Кінозал” покажуть стрічку “Ульяненко. Без цензури.

Документальний фільм розповідає про лауреата Малої Шевченківської премії – Олеся Ульяненка. Це дослідженням життя і творчості унікальної постаті в сучасній українській культурі, родоначальника соціального українського нуару та першого забороненого письменника у часи Незалежної України.

Йдемо дивитися кіно на Книжковий Арсенал: перелік фільмівВидавництво “Люта справа”

25 червня в “Лекторії” о 19:30 розпочнеться показ фільму “Казка про Коника“, який знятий за однойменною книгою.

Стрічка українсько-естонського виробництва про антирадянського активіста, монаха у миру і художника Анатолія Лютюка, який до війни на сході України мешкав у старовинній кам’яній вежі в Таллінні. З початком збройного конфлікту він із волонтерською місією вирушає у прифронтові містечка.

27 червня о 18:00 на “Бізнес-сцені” покажуть документальний фільм “Міст із паперу” між Україною та Німеччиною.

Навколо фільмові події

24 червня о 19:30 в зоні “Лекторій” відбудеться презентація проєкту “Рейтинг 100 найкращих фільмів в історії України”. Це спеціальна програма BookWatchers. В межах презентації стане відомо, який фільм сьогодні вважається найбільш знаковим в історії українського кіно, які фільми та жанри відзначають українські кінокритики та як змінився вітчизняний кіноканон за останні десятиліття.

25 червня о 15:00 в “Лекторії” відбудеться лекція, як перетворити книжку на фільм.

Що ще треба знати про Книжковий Арсенал?

Які книжки купувати на Книжковому Арсеналі: десятка нових видань

Оптимізм і скептицизм української літератури: лекції на X Книжковому Арсеналі

Куди піти на Книжковому Арсеналі з дітьми: події та майстер-класи

Синтез жанрів і розрив шаблонів. Що музичного послухати на Книжковому Арсеналі

Нова проза українських авторів. Коли і кого послухати на Книжковому Арсеналі

Оригінал статті на Читомо: Йдемо дивитися кіно на Книжковий Арсенал: перелік фільмів

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Премія Читомо-2024 оголосила переможців

Назвали переможців Премії Читомо, яка присуджується діячам та організаціям за визначні досягнення у книговидавничій справі. Про це стало відомо на урочистій церемонії нагородження, яка

У рамках реалізації кампанії Ради Європи «Журналісти мають значення» буде активізовано…

30 січня у Міністерстві культури та стратегічних комунікацій відбулося третє засідання Координаційного комітету з реалізації кампанії Ради Європи «Журналісти мають значення» в Україні, створеного при МКС

На Закарпатті та Полтавщині відкрили нові «Книгарні “Є”»

Книгарні з великим асортиментом книжок відкрили у місті Хуст Закарпатської області та у Кременчуці. Про це Читомо повідомили у мережі.
Нові магазини «Книгарні “Є”» стали 87 та 88 книгар

Смачненько: 8 нових книжок для дітей про українську культуру 

На полицях книгарень побільшало книжок для дітей про різні явища й феномени української культури. Це новинки про український традиційний одяг, локальні кухні, історію театру, про видатн

«БараБука» визначила найкращі дитячі книжки 2024 року

Лабораторія дитячого читання «BaraBooka» оголосила найкращі дитячі й підліткові видання 2024 року. Про це повідомила кореспондетка Читомо.
Перемогу у номінаціях отримали:
 
Ілюстрована

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"