Зеленський у ролі рожевого кролика. Що не так із коміксом від The Times?

Зеленський у ролі рожевого кролика. Що не так із коміксом від The Times?

18 листопада 2024 року британська газета The Times опублікувала карикатуру на президента України Володимира Зеленського. В українських мережах почали обурюватися недоречності ілюстрації на 1000-й день війни.

 

Створив карикатуру художник Мортен Морланд, який співпрацює з виданням The Times з 2002 року.

 

На малюнку зображений ведмідь («символ росії»), який руйнує енергетичну систему України. Тим часом Зеленський в образі рожевого кролика б’є в барабан, на якому написано «План стійкості».

 

Користувачів мережі це зображення обурило — українці розцінили карикатуру як неповагу до війни в Україні.

 

Так відреагували користувачі мережі Х:

 

 

«Це ганебно, я розчарований. Ви маєте попросити вибачення».

 

 

«Огида та сором. Я не розумію, чому ви ненавидите те, що українці досі існують. Я не розумію, що ми зробили, щоб ви досі висміювали факт того, що ми самотужки досі боремось проти найбільшої країни у світі».

 

Окрім того, деякі користувачі помітили в карикатурі антисемітизм:

 

 

«Це огидне і зневажливе зображення національного лідера, який намагається врятувати свою країну від безжальної війни з боку фашистської, терористичної держави. Той факт, що ви додаєте до цього явно антисемітський сенс, заслуговує на зневагу. Карикатурист досі в Німеччині 1930-х років»

 

Також небайдужі українці закликають писати виданню The Times негативні коментарі — давати зворотний зв’язок щодо цього малюнку.

 

 

Як повідомлялось, користувачі активно критикують соцмережі Букерівської премії після перемоги роману Orbital Саманти Гарві. Українці побачили у книжці заклик до миру з росіянами.

 

Чільне зображення: The Times

Оригінал статті на Suspilne: Зеленський у ролі рожевого кролика. Що не так із коміксом від The Times?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Британії до бібліотеки повернули книжку Джорджа Орвелла через півстоліття

У Великій Британії до бібліотеки в місті Галл повернули роман Джорджа Орвелла, який мали віддати ще 50 років тому. Про це повідомляє BBC.
Примірник «Дороги на Віґан-Пірс» у твердій палі

В Івано-Франківську відбудеться презентація книжок про Роксолану

Кандидатка мистецтвознавства Олександра Шутко, володіючи турецькою мовою, на підставі османських архівних документів написала низку досліджень – «Роксолана: міфи та реалії» (вийшла 2017 року в стамбульсь

У столиці перейменують ще одну бібліотеку

У Києві перейменують бібліотеку ім. О. Герцена, що у Святошинському районі, на бібліотеку імені Сергія Вакулишина. Про це повідомили на сайті Київської міської ради.
Ця книгозбірня вход

Індія, Словаччина, Австрія, США: нові переклади за кордоном

Переклади творів чотирьох українських авторів вийшли чи невдовзі вийдуть друком за кордоном: Сергія Жадана й Анни Сєдих, Валеріана Підмогильного і Віктора Домонтовича.
Збірка вибраних в

Білоруським видавцям дозволили публікувати «Гаррі Поттера»

Білоруське видавництво «Янушкевіч», що працює в Польщі, отримало дозвіл від правовласників серії книжок Джоан Ролінґ про Гаррі Поттера. Про це повідомили на фейсбук-сторінці видавництва

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"