Зеленський купив на Книжковому Арсеналі понад 10 видань
Президент України Володимир Зеленський відвідав Десятий міжнародний фестиваль Книжковий Арсенал і купив там понад 10 видань. Про це повідомляє кореспондент Читомо.
Серед книжок, які купив Володимир Зеленський на Книжковому Арсеналі:
- «НАРБУТ. Студії. Спогади. Листи. Реконструкція знищеного 1933-го року «Нарбутівського Збірника» (Родовід);
- «Польоти уві сні та наяву» (видання «Національного центру Олександра Довженка»);
- «Netflix і культура інновацій», Рід Гастінгс, Ерін Маєр (Віват);
- «Справа Василя Стуса. Збірка документів з архіву колишнього КДБ УРСР» (Віват);
- «Велика президентка маленької країни. Історія Далі Грібаускайте» Дайви Ульбінайте (Наш формат);
- «Україна. Їжа та історія» (видавництво « їzhak» за підтримки Українського інституту);
- «Скоропадський. Спогади 1917-1918» (Наш формат);
- «Мій братик мумія і золотий скарабей», Тоска Ментен (А-ба-ба-га-ла-ма-га);
- «Коняка Фокслі та інші дорослі оповідання», Роальд Дал (А-ба-ба-га-ла-ма-га);
- «Туди і звідти» Творчої майстерні «Аґрафка» («Видавництво Старого Лева»).
- «Залюднена планета. Як нас стало сім мільярдів» Галини Глодзь (видавництво «Портал»).
Також дружина президента Олена Зеленська придбала книжку «Вишивка козацької старшини XVII–XVIII століть» (Родовід).
Разом з тим, Польський інститут подарував Володимиру Зеленському видання «Шестикнижжя Лемове» («НК-Богдан»).
Додамо, книжки «НАРБУТ. Студії. Спогади. Листи. Реконструкція знищеного 1933-го року «Нарбутівського Збірника»,
«Польоти уві сні та наяву» та «Туди і звідти» стали переможцями конкурсу «Найкращий книжковий дизайн-2021». А книжку «Велика президентка маленької країни. Історія Далі Грібаускайте» вчора на Книжковому Арсеналі презентувала експрезидентка Литви Даля Грібаускайте.
Нагадаємо, минулого року Володимир Зеленський, під час відвідин літературно-мистецького фестивалю Toloka у Запоріжжі купив книжку «Ведмеже місто» Фредеріка Бакмана, видану в Росії.
Оригінал статті на Suspilne: Зеленський купив на Книжковому Арсеналі понад 10 видань
Блог
Премія Читомо-2024 оголосила переможцівНазвали переможців Премії Читомо, яка присуджується діячам та організаціям за визначні досягнення у книговидавничій справі. Про це стало відомо на урочистій церемонії нагородження, яка
У рамках реалізації кампанії Ради Європи «Журналісти мають значення» буде активізовано…30 січня у Міністерстві культури та стратегічних комунікацій відбулося третє засідання Координаційного комітету з реалізації кампанії Ради Європи «Журналісти мають значення» в Україні, створеного при МКС
На Закарпатті та Полтавщині відкрили нові «Книгарні “Є”»Книгарні з великим асортиментом книжок відкрили у місті Хуст Закарпатської області та у Кременчуці. Про це Читомо повідомили у мережі.
Нові магазини «Книгарні “Є”» стали 87 та 88 книгар
На полицях книгарень побільшало книжок для дітей про різні явища й феномени української культури. Це новинки про український традиційний одяг, локальні кухні, історію театру, про видатн
«БараБука» визначила найкращі дитячі книжки 2024 рокуЛабораторія дитячого читання «BaraBooka» оголосила найкращі дитячі й підліткові видання 2024 року. Про це повідомила кореспондетка Читомо.
Перемогу у номінаціях отримали:
Ілюстрована
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.