За що я люблю Букнет, Закон і порядок …

За що я люблю Букнет, Закон і порядок …

За що я люблю Букнет, Закон і порядок …

Поки журі (вісім юристів, один маркетолог і один філолог) підводить підсумки конкурсу «Закон і Порядок планети Онлайн 2.0», я вирішила зізнатися в любові і повазі до Букнету.

А ось отримувати задоволення від самого процесу читання, відчути присмак від книги, відчути нові емоції від вдалого слова, передчувати літературну новинку – це сьогодні можуть тільки обрані.

Саме такі люди – автори і читачі – зібралися тут, на літературной платформі Букнет.

Кажуть, що в сучасному світі люди стали читати менше. Особливо, коли мова йде про художню літературу. І навіть з урахуванням того, що інтернет (серед іншого) відкрив нові можливості для читання.

Цьому є кілька пояснень: світ став більш споживчим, тобто люди читають для того, щоб отримати інформацію, дізнатися новин, навчитися чогось.

При цьому кожен хоче, щоб це було швидко, легко, без зайвих зусиль.

Якщо є «зручна» альтернатива (відео, аудіо, графіка, короткий пост замість лонгріда), ми, як правило, користуємося нею, і отримуємо те, що нам потрібно.

Тобто … Ми самі позбавляємо себе кайфу, який ми можемо отримати від мистецтва слова, стилю, від самого процесу читання та сприйняття художнього тексту. Може, читати для задоволення – це занадто велика розкіш сьогодні?

Для авторів і читачів Букнета – це не розкіш. Це – життєва необхідність. Це те, без чого життя втратить свої яскраві фарби і стане нудним і сірим.

Букнет вже другий рік надає нам свою платформу для проведення конкурсу «Закон і порядок планети Онлайн».

Наш конкурс – це звернення до сучасного світу.

Давайте читати? Давайте читати не тільки «інструкції по застосуванню»?

Давайте отримувати емоції від книг?

Давайте красиво і грамотно розповідати один одному про те, що відбувається в інтернеті (ще одному світі, де ми всі живемо)?

Давайте дотримуватися юридичних та людських законів в цих світах?

Оригінал статті на Букнет: За що я люблю Букнет, Закон і порядок …

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У ЗСУ створили підрозділ із захисту культурної спадщини

У Збройних силах України створили спеціальний підрозділ, завданням якого буде захист, збереження та запобігання знищенню об’єктів культурної спадщини, які можуть опинитися під загрозою

Юрій Андрухович став кавалером ордену «За інтелектуальну відвагу»

Українського поета, прозаїка та перекладача Юрія Андруховича відзначили «Орденом незалежного культурологічного журналу “Ї” “За інтелектуальну відвагу”». Про це повідомляє видання «Збруч

Укрзалізниця прибрала з квитків російську мову

З проїзних документів Укрзалізниці прибрали дублювання інформації російською мовою. Про це повідомив заступник міністра розвитку громад і територій Тимур Ткаченко на своїй фейсбук-сторі

Світло, яке повертається

(відгук про виступ Валентини Коваленко у межах проєкту «Майстри слова»)
Світло було увесь час, поки тривала творча зустріч «Майстри слова» з поеткою Валентиною Коваленко. Світлом були її вірші і книжки.

Комітет захисту журналістів закликає Україну забезпечити безперешкодну діяльність медіа

Комітет захисту журналістів (CPJ) надіслав листа президенту України Володимиру Зеленському із закликом створити умови, які забезпечать журналістам та медіа можливість працювати вільно,

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"