Блаженний лик

Блаженний лик

Блаженний лик

(мініатюра рукопису книги “Відлуння”)

Духовні діти з багатьох міст України, хористи після її відходу з цього світу тілом, здебільшого, розбрелися світами, бо вже не знаходили в інших тих дарів, що ними сповнив блаженну Надію її Величний Обранець-Спаситель, якому вона вірно прослідувала до останнього свого подиху.  

Мощі блаженної Надії були упокоєні ченцями Мгарського монастиря та сільським духовенством у Гадяцькому районі Полтавської області, селі Білоченківка.

Ще за життя угодниця Божа заборонила своїм духовним дітям розташовувати у мережі Інтернет її світлини. Намагання зберегти на диктофоні запис голосу теж нею було не схвалене.

 

Незадовго до упокоєння Надія Теркун була удостоєна, милістю Божою честі бути кавалером Ордену Ікони Почаївської Божої Матері… 

Звертатися у потребах до блаженної Надії, що просяяла світлом подвигу прагнення Богонатхненного життя, даруючи втіху стражденним, думаю, можна в наступний спосіб:

«Упокой, Господи Іісусе Христе Сине Божий, у місті світлому і злачному душу усопшої раби Твоєї Надії, і якщо вона має благодатне дерзновення перед Тобою, її молитвами захисти, спаси мене і помилуй. Амінь».        
   

(із рукопису книги “ВІДЛУННЯ”)

Оригінал статті на Букнет: Блаженний лик

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У «Софії Київській» вручили сертифікати ЮНЕСКО про визнання світовою спадщиною кобзарства…

У Києві відбулося вручення сертифікатів ЮНЕСКО ініціаторам подання про включення елемента “Писанка, українська традиція і мистецтво оздоблення яєць” до Репрезентативного списку нематеріальної культурної

«БараБука» оголосила довгий список найкращих книжок для дітей 2024 року

Лабораторія дитячого читання «BaraBooka» визначила довгий список найкращих дитячих і підліткових видань 2024 року. 
До довгого списку номінантів увійшло 60 видань. Серед них — поетичні

Найкращі українські підліткові книжки-2024 — вибір Читомо

У грудні «Читомо» традиційно опитує експертів з дитячої та підліткової літератури й формує топ найпомітніших книжок року для юних читачів.
Ми вже опублікували список найкращих українськ

Загинула письменниця і волонтерка Євгенія Духопельнікова

17 грудня трагічно загинула письменниця та волонтерка Євгенія Духопельнікова. Про це повідомила волонтерка Катерина Бережна на своїй фейсбук-сторінці.
Про обставини та місце загибелі пи

Проза Ілюхи та Мельника: нові переклади за кордоном

Збірка короткої прози «Мої жінки» української письменниці, журналістки та волонтерки Юлії Ілюхи та збірка оповідань «Чому я не втомлююся жити» українського та литовського письменника, ф

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"